KÜTAHYA DOĞA ve HAYVAN SEVENLER DERNEĞİ

 

 

ANA SAYFA

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

BARINAK

NEDEN?

HABERLER

İLETİŞİM

BAĞIŞ

                                                      

                                                      

KÜTAHYA BELEDİYESİ HAYVAN BAKIM EVİNİN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜSTLENDİ. BARINAĞA GÖNÜLLÜLERİN GİRİŞİ HAFTADA 2 GÜN VE SADECE 2 SAAT İÇİN VE 2 GÖNÜLLÜ İLE SINIRLANDIRILDI.

 

BARINAĞIN 755.000 YTL HARCANARAK VE 13 DÖNÜM ÜZERİNE KURULDUĞU BELEDİYE TARAFINDAN BİLDİRİLDİ.

                                                              

         

SAYIN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA İÇA NIN SAMİMİ DUYGULARLA HİZMETE AÇTIĞI YENİ BARINAK YÜKSEK MALİYETİNE VE YENİ GÖREVE BAŞLAYAN VETERİNER HEKİM SN.CEM KÖSE  VE VETERİNER HEKİM TEKNİSYENİ SN.YÜCEL PEYPAZAR 'IN OLUMLU ÇABALARI İLE DAHA İYİ OLACAKTIR DİYE UMUYORUZ.ANCAK BARINAK HALA HAYVANLAR İÇİN YETERİNCE OLUMLU ŞARTLARA SAHİP DEĞİL.

 

BARINAK İLK AÇILDIĞI DÖNEMDE ESKİ VETERİNER HEKİM YALÇIN BUDAK'IN HAYVANLARA KARŞI SEVGİSİZ VE İLGİSİZ OLUŞUNDAN DOLAYI,ÇOK KÖTÜ ŞARTLARDA BİR ÖLÜM KAMPI NİTELİĞİNDEYDİ.

       

BU KADAR EMEK HARCANARAK YAPILMIŞ BİR BARINAKTAKİ BU GÖRÜNTÜLER GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ İDİ.

            

                            

 

ŞU ANDA BARINAK ESKİSİNE GÖRE ÇOK DAHA İYİ DURUMDA.ANCAK KÖPEKLER HALA ZİNCİRLİVE GÜNLÜK GEZİNME İMKANLARI YOK .BARINAK ANA BİNADA OLANLAR İSE DUVARLAR NEDENİYLE ETRAFI GÖREMİYORLAR VE BÜTÜN GÜN KENDİLERİNE AYRILAN ALANDA KALMAK ZORUNDALAR .

 

  

  

  

AYRICA GÖNÜLLÜLERİN BARINAĞA GİRİŞİ KISITLANDIĞI İÇİN TÜM KEDİ VE KÖPEKLER SEVGİYE HASRET.

EĞER EVİNİZE BİR KEDİ YADA KÖPEK ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN BARINAKLARDAN ALINIZ.BU SAYEDE ,BURADA YAŞAYAN CANLARA DA BİR YUVA VERMİŞ OLACAKSINIZ